Klub Batz

Zadejte prosím své jméno a e-mailovou adresu, abychom vás mohli přivítat mezi členy Batz Clubu*. Chcete-li se stát členem Clubu Batz, přečtěte si prosím zásady ochrany osobních údajů, přijměte jejich ustanovení zaškrtnutím políčka vedle zásad, zadejte své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko "vstoupit do Clubu Batz". Přihlášku musíte schválit kliknutím na odkaz nebo tlačítko v potvrzovacím e-mailu zaslaném na zadanou e-mailovou adresu!

* Členství v klubu Batz není totéž co registrace na webových stránkách a nenahrazuje ji (např. sbírání bonusových bodů).

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ ÚDAJŮ PRO ČLENY BATZ KLUBU


Po zadání vašich údajů a přijetí ustanovení zásad ochrany osobních údajů vám na zadanou e-mailovou adresu zašleme oznámení, ve kterém můžete potvrdit své členství v klubu. Pokud své členství v Klubu nepotvrdíte do tří dnů, poskytnuté údaje z našich záznamů vymažeme.

Poskytnutím svých údajů, přijetím ustanovení o ochraně osobních údajů a potvrzením členství v Klubu dáváte výslovný, dobrovolný, nezávislý a písemný souhlas k tomu, aby vám společnost Batz Manufaktur zasílala oznámení elektronickou cestou: z odběru oznámení se můžete kdykoli odhlásit, čímž zároveň zanikne vaše členství v Klubu. Odhlásit se můžete kliknutím na odkaz "odhlásit odběr" na konci každého newsletteru nebo zasláním e-mailu na adresu info@batz.cz..