O NÁS

Společnost Batz Hungary Kft. je jedním z předních výrobců pohodlné obuvi v Maďarsku a střední Evropě. Naši specializovaní obuvníci vyrábějí obuv již 30 let. Díky našim jedinečným procesům vyrábíme výrobky speciální kvality za přísně kontrolovaných podmínek. Vytváříme nadčasové výrobky, jejichž zákaznická základna se vyznačuje věrností značce. Do této řady zapadá i individuální stélka Batz, která se vyrábí na základě speciálních, jedinečných měření chodidla. Tyto stélky pomáhají v boji proti plochým nohám, pokleslé klenbě, vbočeným palcům, patním ostruhám a bolestem pat.

Poté, co jsme získali nespočet ocenění za inovace a odborné i veřejné ceny, jsme v roce 2014 zahájili náš dosud největší vývoj. Rozhodli jsme se vytvořit komplexní systém, který každému poskytne možnost získat jedinečnou, personalizovanou vložku. Věříme, že správná obuv a individuální vložky do bot Batz nám mohou výrazně usnadnit každodenní život tím, že nasměrují naše držení těla správným směrem, ochrání nás před nárazy při chůzi a tím dlouhodobě chrání zdraví našeho pohybového aparátu. Naše individuální vložky Batz dnes používá více než 250 000 spokojených zákazníků v mnoha zemích světa.

VYROBENO PRO VÁS OSOBNĚ


Za svůj život najedete více než 120 000 km a individuální vložky Batz vám mohou být velkým pomocníkem při správné podpoře klenby a prevenci změn chodidla. Individuální stélky Batz jsou vyrobeny pomocí nejnovějších technologií a nejmodernějších materiálů na základě unikátního došlapu. Po počítačovém skenování chodidla v prodejně nebo na základě otisku chodidla v technické pěně navrhnou naši specialisté individuální stélku pomocí 3D softwarového programu na základě dostupných informací (snímku otisku chodidla). Seznam našich prodejců, kteří pracují s jedinečným systémem individuálních stélek Batz, a nejbližší měřící místo naleznete na stránce Kde najdu? menu.